X
   
 
  • جذب نیرو
   اطلاعیه جذب نیرو

   گروه پارسیان در نظر دارد به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود درخصوص مشاغل مدیریتی شعبه (رئیس، معاون و عضو ارشد) و کاربران بانکی ، در برخی از شعب شهرستان، از بین داوطلبان مرد و زن ثبت نام بعمل آورد. بدیهی است به محض ایجاد نیاز از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه اقدامات لازم بعمل خواهد آمد.
   مراحل مورد نظر:
   - مصاحبه حضوری
   - معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
   - موفقیت در آموزش های بدو خدمت (مختص کاربران بانکی)
   - توفیق در دوره آزمایشی
   شرایط عمومی داوطلبان:
   1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
   2- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
   3- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
   4- عدم سوء پیشینه کیفری
   5- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
   6- بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل5 سال اخیر)

   تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

   شرایط اختصاصی مشاغل :

   الف- مشاغل مدیریتی :
   1- داشتن حداقل 7 سال سابقه مدیریتی در شعب سایر بانک ها
   2- داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای روسا و حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی برای سایرین

   ب- شغل کاربر بانکی :
   1- فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی ، بیمه و امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی، حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری) – آمار، ریاضی کاربردی ، علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع و زبان انگلیسی
   2- حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها 16 تمام.
   3- حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام (متولدین اول خرداد 1376 به بعد) و آقایان 27 سال تمام (متولدین اول خرداد 1374 به بعد) .

   جدول شهرهای مورد نیاز
   شعبه
   بهبهان
   ماهشهر
   گچساران   نحوه ثبت نام:
   داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز سه شنبه مورخ 1401/04/7 با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
   ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.

   نکات قابل توجه :
   شرط دعوت به مصاحبه ، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول 5 سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
   چنانچه پس از بررسی و تطبیق مدارک با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در مصاحبه و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
   موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
   آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت به نشانیwww.parsian-bank.ir ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.