X
   
 
  • شما به خانواده بزرگ بانک پارسیان دعوت شده اید!

   بانک پارسیان، خدمتی را برای آسایش و راحتی شما فراهم کرده است تا به آسانی و بدون نیاز به حضور در شعبه، با نصب همراه بانک پارسیان من در هر جا افتتاح حساب کنید و به جمع خانواده پارسیان بپیوندید.

  • مزایای افتتاح حساب غیر حضوری در بانک پارسیان

   • آسانــی و راحتـی دریافـت خدمـات بانکـی
   • افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی رایگان
   • سریع ترین روش افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی
   • ارسال رایگان کارت بانکی در حداقل زمان ممکن به نشانی دلخواه شمــا
   • تعیین رمز ها ، فعال و غیر فعال سازی کارت توسط شما
   • استفاده از کیف پول الکترونیک
   • دریافت آنی سود سهام شرکت ها
  • برای افتتاح حساب غیر حضوری به این موارد نیاز دارید:

   نصب همراه بانک پارسیان من

   سیم کارت متعلق به شما

   کارت ملی هوشمند یا رسید ثبت نام کارت ملی به همراه شناسنامه

   امضاء شما بر روی کاغذ سفید بدون خط با خودکار آبی یا مشکی

   مطلع بودن از نشانی و کدپستی درست خود

  • مراحل احراز هویت و افتتاح حساب غیرحضوری
  • پرسش هـای متـداول

   همراه بانک پارسیان چگونه فعال می شود؟

   چنانچه فرآیند احراز هویت غیرحضوری با موفقیت انجام و تایید شده باشد، کد فعالسازی همراه بانک پارسیان به شماره همراه مشتری پیامک می شود و ضروری است مشتری با ورود مجدد به بخش "مشتری جدید همراه بانک" ورود کدملی متقاضی، دریافت کدتایید و سپس ورود کدفعالسازی، نسبت به تعیین رمز ورود و انتقال وجه همراه بانک اقدام کند

   آیا آدرس ارسال پستی کارت میتواند متفاوت از آدرس اولیه باشد؟

   بله ، آدرس و کدپستی در فرایند درخواست کارت قابل ویرایش میباشد و متقاضی میتواند آدرس و کدپستی موردنظرخود را وارد نماید.

   در صورت سفارش کارت بانکی، چه مدت زمان می برد تا کارت به دست متقاضی برسد؟

   ارسال کارت متقاضیان، از طریق پست پیشتاز و مدت زمان دریافت آن در مراکز استان ها، حداکثر 72 ساعت کاری و در سایر مقاصد، حداکثر 7 روز کاری می باشد. متقاضی می تواند مرسوله پستی خود را از طریق کد رهگیری پیامک شده پیگیری نماید.

   شیوه دریافت رمز اول کارت نقدی چگونه است؟

   رمز اول کارت به شماره همراه متقاضی پیامک می شود، امکان تغییر رمز اول کارت با مراجعه به شعب و خودپردازهای بانک نیز وجود دارد.

   شیوه فعالسازی رمز دوم پویا چگونه است؟

   امکان فعالسازی رمز پویای پیامکی در همراه بانک پارسیان من (علاوه بر مراجعه به خودپرداز بانک) از طریق منوی کارت ها و گزینه رمز پویا وجود دارد.

   فرآیند درخواست کارت به چه صورت است ؟

   متقاضی دارای 3 انتخاب برای دریافت و یا عدم دریافت کارت است. 1-"علاوه بر نمایش تصویر، کارت به آدرس من پست شود" با انتخاب این گزینه و پس از چاپ کارت، رمز اصلی کارت برای متقاضی پیامک شده و کارت فعال می شود. در ادامه کارت فعال شده به نشانی درخواستی متقاضی از طریق پست ارسال و کد مرسوله به منظور پیگیری مرسوله ارسالی برای متقاضی پیامک می شود. در صورتیکه که به هر طریقی متقاضی قادر به دریافت کارت ارسالی خود نباشد، کارت به بانک عودت داده می شود. 2-"تصویر کارت را می خواهم، نیازی به پست کارت ندارم" با انتخاب این گزینه ، فقط عملیات­ها­ی بانکی بدون حضور کارت (خرید اینترنتی، انتقال وجه کارت به کارت و ...) با داشتن CVV2، تاریخ انقضا و رمز یکبار مصرف پیامکی امکان پذیر خواهد بود و بعد از اتمام فرایند تصویر کارت برای متقاضی قابل نمایش و فعال می باشد. 3-"کارت نمی خواهم"، در صورت انتخاب این گزینه، تراکنش های منطبق برحساب (حساب به حساب، پایا، ساتنا، پرداخت قبض از طریق حساب و ..) از طریق همراه بانک پارسیان من امکان پذیر خواهد بود و بعداز اتمام فرایند، فقط شماره حساب به متقاضی نمایش داده می شود.

   چرا باید ویدئو سلفی بگیریم؟

   ویدئو سلفی در واقع برای اثبات حضور فرد استفاده می‌شود. این ویدیو با استفاده از الگورتیم های قدرتمند هوش مصنوعی و پایگاه های اطلاعاتی رسمی کشور پردازش شده و واقعی بودن مالک اصلی اطلاعات را تشخیص می دهد.

   شرایط عمومی افتتاح حساب غیرحضوری چیست؟

   این خدمت تنها برای اشخاص حقیقی ایرانی بالای 18 سال و فقط توسط خود شخص و به صورت انفرادی امکان پذیر است.

   شیوه فعالسازی و دریافت رمزهای مربوط به اینترنت بانک و تلفن بانک چگونه است ؟

   پس از افتتاح حساب و تخصیص شماره حساب و کارت، مشتری می تواند با استفاده از سامانه خانه پارسیان و در اختیار داشتن رمز دوم ثابت کارت (امکان دریافت از ATM)، نسبت به فعالسازی و دریافت رمزهای ورود و انتقال وجه مربوط به سامانه های اینترنت بانک، تلفن بانک اقدام کند.

   آیا امکان افتتاح حساب غیرحضوری برای مشتریان خارج از کشور نیز وجود دارد؟

   برای احراز هویت نیاز به تطبیق شماره تلفن همراه ایرانی از طریق رمز یکبار مصرف با شماره ملی است. در صورت تمایل متقاضیان خارج از ایران، باید دسترسی به پیامک های سیم کارت ایرانی خود را داشته و یا سرویس رومینگ ایران را در کشور محل اقامتشان فعال کرده باشند. همچنین کارت ملی جدید هوشمند خود یا رسید ثبت نام کارت ملی هوشمند به همراه شناسنامه را در اختیار داشته باشند.

   شیوه دریافت سود سهام شرکت ها در همراه بانک پارسیان من چگونه است؟

   متقاضی می تواند پس از اتمام مراحل احراز هویت و افتتاح سپرده غیرحضوری و با فعالسازی همراه بانک از کلیه خدمات موجود در همراه بانک پارسیان من استفاده نماید. در صورتی که سود سهام یک شرکت از طریق بانک پارسیان قابل پرداخت باشد، متقاضی میتواند پس از ورود به همراه بانک پارسیان من و در منوی خدمات، از گزینه دریافت سود سهام نسبت به دریافت مبلغ تخصیص یافته به ایشان اقدام نماید.

  • همیــن حالا نصب کنید