X
   
 
  • تقدیر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران از صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان

   تقدیر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران از صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان

   مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با حضور در بانک پارسیان، از مدیران و کارکنان صندوق قرض‌الحسنه این بانک در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.

   در این دیدار که روز دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه و در سالن کنفرانس برج زرافشان برگزار شد، سید ابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اهدای لوح سپاس به علیرضا خلیل پور مدیرعامل، سعید نیکخواه معاون اعتبارات و وصول مطالبات، شیما سبز علی تفرشی مدیر اعتبارات و وصول مطالبات و سید صهیب مدنی تنکابنی کارشناس مسئول صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان؛ از تعامل و همکاری ایشان در توانمندی‌سازی مددجویان کمیته امداد قدردانی کرد.
   گفتنی است؛ اقدامات بانک پارسیان در راستای ارتقای رفاه و امنیت اقتصادی اقشار جامعه و همچنین توانمندسازی افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی موجب شد که این بانک طی سال‌های اخیر بهترین عملکرد را در حوزه حمایت از محرومان به نام خود ثبت کند. این افتخار در کنار کسب بالاترین درصد عملکرد در بین بانک‌های کشور در تحقق 104 درصدی اهداف بند ب تبصره 18 قانون بودجه سال 1402 و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه نمایی روشن از طلایه‌داری این بانک در کارنامه موفق حمایت از نهادهای حمایتی دارد.
   صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان با اهداف خیرخواهانه و با نیت تأمین نقدینگی و رفع نیازهای ضروری اقشار آسیب‌پذیر و با سه هدف اساسی؛ توسعه عدالت اجتماعی، محرومیت‌زدایی و حمایت از نیازمندان را به همراه پشتیبانی از تشکل‌های مردم‌نهاد حمایتی در بانک پارسیان راه‌اندازی گردید که در راستای حرکت به‌سوی عملیات بانکداری اسلامی قدم برمی‌دارد.
   گالری