X
   
 
  • درخشش محصولات بانک پارسیان در هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی

   درخشش محصولات بانک پارسیان در هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی

   محصولات" طرح اعتباری خرد با توثیق سیم‌کارت" و " توکن سازی مسکن در بستر بلاک چین" بانک پارسیان در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی به‌عنوان محصول و نوآوری‌ برتر ایرانی معرفی شدند.

   در " هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی" که در تاریخ 21 اسفندماه1402 در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، محصولات "طرح اعتباری خرد با توثیق سیم‌کارت" شرکت خدمات هوشمند همراه لوتوس و " توکن سازی مسکن در بستر بلاک چین" شرکت تعاونی نوآوران لوتوس پیروزی از شرکت‌های گروه داده‌پردازی بانک پارسیان به‌عنوان محصول نوآور و برتر در سال 1402 معرفی شدند و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی و تندیس زرین این جشنواره را دریافت کردند.
   معرفی محصول " طرح اعتباری خرد با توثیق سیم‌کارت " و مزایای آن
   بانک پارسیان و همراه اول در همکاری با یکدیگر شرکتی با عنوان خدمات هوشمند همراه لوتوس را تأسیس نموده اند تا با به اشتراک گذاشتن نقاط قوت خود، به ارائه محصولات و خدمات نوآورانه در حوزه-های مالی، پرداختی و بانکی به تمام مردم ایران بپردازند و گامی در جهت فراگیری مالی بردارند.
   محصول «اعتبار بر مبنای توثیق سیم‌کارت» به مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول این امکان را می دهد تا در صورت اخذ امتیاز لازم، از این دارایی دیجیتال خود به‌ عنوان وثیقه برای اخذ اعتبار به روش کاملاً غیرحضوری و بدون طی تشریفات سنتی استفاده نمایند و به‌اندازه مصرف و از زمان مصرف، سود بپردازند. همچنین مشتریان با داشتن این اعتبار، در صورت بازپرداخت بدهی، بدون نیاز به هیچ اقدام دیگری تا پایان دوره ی قرارداد خود می توانند مجدداً از اعتبار خود خرج نمایند.
   از دیگر مزایای این محصول که نقطه ی قوت آن در برابر سایر محصولات اعتباری فعلی ارائه‌شده در بازار است، امکان خرید از تمام فروشگاه ها به‌صورت حضوری و یا اینترنتی است و مشابه باقی رقبا، مشتری محدود به استفاده از کالا یا خدمات شبکه فروشندگان خاص نیست.
   این خصوصیات منحصربه‌فرد، حاصل استفاده از روش های فناورانه و مبتنی برداده است که درنتیجه‌ی توجهِ به‌موقع، به نیاز مخاطب و برای هم سویی با روندهای جهانی، طراحی‌شده و آغاز به کارکرده است.
   این اعتبار در حال حاضر در اپلیکیشن اوانو و اپلیکیشن Vee و به زودی در اپلیکیشن پارسیان من قابل دسترسی است.
   ارائه این خدمت با مشارکت چند بازیگر دیگر برای شرکت خدمات هوشمند همراه لوتوس میسر شده است که ازجمله آن ها می توان از بانک پارسیان در تأمین مالی و زیرساخت های موردنیاز بانکی، همراه اول در راهبری توثیق سیم کارت و شرکت همراه کسب‌وکار هوشمند به‌عنوان سکوی ارائه، نام برد.

   گالری