X
   
 
  • تجهیزشعبه طالقانی بانک پارسیان برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان

   تجهیزشعبه طالقانی بانک پارسیان برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان

   در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به هم‌وطنان و ارائه خدمات بانکی موردنیاز، شعبه طالقانی بانک پارسیان در تهران پس از اتمام عملیات مرمت و بازسازی، با فضایی مطلوب و امکانات مدرن صبح روز چهارشنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال جاری برای خدمت رسانی بهتربه مشتریان تجهیز شد.

   سیامک دولتی، معاون شعب و پشتیبانی بانک پارسیان در بازدید از شعبه طالقانی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در بازسازی این شعبه و ایجاد فضایی مطلوب و طراحی جدید، گفت : این مهم به جهت بهبود شرایط و محیط کار برای فعالیت کارکنان و ارباب‌رجوع موردتوجه قرار گرفت و امانتی است تا از این سرمایه به نحو مطلوبی در مسیر اهداف و رسالت‌های سازمانی و ملی بهره‌برداری شود .
   سیامک دولتی در ادامه گفت : شعبه طالقانی یکی از شعبی است که به‌عنوان پیش‌قدم در طرح آمادگار(بسته ویژه فعالان بازار سرمایه) فعالیت خود را آغاز کرد و به‌عنوان پیشتاز این عرصه موجب شد سایر شعب نیز به این طرح ملحق شوند؛ و امروز در این شعبه یک پرتفوی مناسبی در اعطای تسهیلات به شرکت‌های بورسی ایجادشده است.
   معاون شعب و پشتیبانی بانک پارسیان بابیان اینکه همواره ردپای سیستم بانکی در طرح‌های بزرگ اقتصادی کشور مشهود است، ابراز داشت: بانک پارسیان طی سال‌های اخیر حامی پروژه‌های بزرگ ملی و رونق تولید داخلی بوده و در این راستا همواره تلاش کرده است به‌عنوان بانک موظف و موفق گام‌های بلندی در مسیر رشد و توسعه اقتصاد کشور بردارد .
   گفتنی است؛ شعبه طالقانی بانک پارسیان با فضایی مطلوب و طراحی جدیدبه نشانی: تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک الشعرای بهار، پلاک 143 آماده ارایه خدمات به مشتریان ارجمند است.