X
   
 
  • رییس شورای شهر باقر شهر در مراسم افتتاح شعبه جدید بانک پارسیان : استعدادهای اقتصادی منطقه بستر مناسبی برای فعالیت بانک های خصوصی فراهم کرده است

   رییس شورای شهر باقر شهر در مراسم افتتاح شعبه جدید بانک پارسیان : استعدادهای اقتصادی منطقه بستر مناسبی برای فعالیت بانک های خصوصی فراهم کرده است

   فرجی با بیان مطلب فوق گفت:باقر شهر در نزدیکی پایتخت قرار گرفته و با توجه به تمرکز اصناف و صنایع مختلف در منطقه چشم انداز فعالیت بنگاه های اقتصادی به ویژه بانک ها در این منطقه بسیار روشن است.

   فرجي با بيان مطلب فوق گفت:باقر شهر در نزديکي پايتخت قرار گرفته و با توجه به تمرکز اصناف و صنايع مختلف در منطقه چشم انداز فعاليت بنگاه هاي اقتصادي به ويژه بانک ها در اين منطقه بسيار روشن است.
   رييس شوراي شهر باقرشهر که در مراسم افتتاح شعبه جديد بانک پارسيان در اين شهر سخن مي گفت،در ادامه افزود:حضوريکي از بانک هاي موفق خصوصي کشور در اين شهرستان مويد اين ادعاست و تمامي نيروهاي اجرايي و انتظامي شهرستان از حضور اين بانک و بانک هاي ديگر استقبال مي کنند و تلاش مي کنند که با کمک به آن زمينه شکوفايي بيش از پيش اقتصاد منطقه را فراهم آورند.
   وي از خدمات بانکداري مدرن بانک پارسيان ابراز رضايت کرد و گفت:صدور آني کارت نقدي در تمامي شعب بانک پارسيان در کنار خدمت دهي شبانه روزي و مناسب خود پرداز هاي اين بانک، همچنين تلفن ارتباط مستقيم با مدير عامل در شعب بانک نشانه اهميت دادن به مشتريان و تلاش براي تامين رضايت آنان است.
   مدير روابط عمومي بانک پارسيان نيز درمراسم افتتاح دويست و سي و سومين شعبه اين بانک گفت:حضور بانک هاي خصوصي در نقاط مختلف کشور نقش سازنده و اثرگذاري در شکوفايي اقتصاد مناطق مختلف داشته است و ما در باقر شهر نيز با همين هدف حضور يافته ايم.
   جهاني که در مراسم افتتاح شعبه باقر شهر بانک پارسيان سخن مي گفت ضمن بيان اجمالي روند اقتصادي طي شده در طول زندگي بشر گفت:بانک ها يکي از حساس ترين نهادهاي مورد نياز زندگي بشرند که سيستم سنتي تجميع و هزينه پول را به شيوه اي مدرن با بازدهي و اثرگزاري مطلوب تر تبديل کردند.
   وي در همين راستا افزود:حضور بانک ها در اقصي نقاط کشور اين امکان را فراهم مي کند که وجوه سرگردان سامان دهي شده و در مسير رشد و ارتقاي همان مناطق به کار گرفته شود و بانک پارسيان نيز با توجه به اين کارکرد و در چارچوب بانکداري اسلامي و قوانين بانک مرکزي در خدمت اقتصاد ميهن اسلامي است.